Chcę Pomóc
Każdy może nam pomóc !!! Dokonując na rzecz naszego Stowarzyszenia wpłaty darowizny.

 Darowiznę można wpłacić na nasze konto w każdym momencie wpisując w tytule przelewu np. "darowizna na cele statutowe stowarzyszenia" można również wspomóc konkretna inicjatywę:

- Teraz zajmujemy się realizacją koncertu " Jeżowe Rock Festiwal" a więc tytuł przelewu można wpisać np. " darowizna na realizację celu statutowego stowarzyszenie- koncert  "Jeżowe Rock Festiwal"NASZ NUMER KONTA:  


mBank S.A.


08 1140 2004 0000 3402 7494 7105Wydrukuj przelew on-line: przelew


Podlega ona odliczeniu od podstawy opodatkowania w rozliczeniu rocznym, tj. wpłacona w roku 2013 będzie możliwa do odliczenia w rozliczeniu rocznym za rok 2013 itp.

Kto może przekazać darowiznę naszemu Stowarzyszeniu?

osoba fizyczna – wartość darowizny, która podlega odliczeniu, nie może przekroczyć 6 % dochodu podatnika za dany rok podatkowy (źródło: art.26 ust.1 pkt.9 Ustawy z dnia 26 lipca 1991r. o podatku dochodowym od osób fizycznych), 

osoba prawna - wartość darowizny, która podlega odliczeniu, nie może przekroczyć 10 % dochodu za dany rok podatkowy (źródło: art. 18 ust.1 pkt.9 Ustawy z dnia 15 lutego 1992r.o podatku dochodowym od osób prawnych).

Dowodem, który poświadcza darowiznę jest dowód wpłaty/potwierdzenie przelewu na rachunek bankowy.

Zachęcamy, zarówno osoby fizyczne, jak i prawne do wspierania działalności statutowej naszej organizacji. Każda, nawet najmniejsza wpłata, jest dla nas bardzo ważna i potrzebna.

Dziękujemy !!!